تالوکاران برتر کشور مشخص شدند

رئیس هیات ووشو البرز روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا، گفت: تالوکاران در رقابت هایی ووشو قهرمانی بانوان بزرگسال کشور از روز یکشنبه به میزبانی البرز درقالب ۳۴ تیم از ۳۱ استان در ۲ بخش ساندا و تالو به مصاف هم رفتند.
اسماعیل سایه افکن افزود: این مسابقات دردو بخش تالو و ساندا در روزهای یکشنبه و دوشنبه در سالن جهاد کشاورزی محمد شهر کرج برگزار شد.
وی اضافه کرد: نفرات برتر این مسابقات جواز حضور در اردوی آماده سازی تیم ملی ووشوی بانوان ایران را کسب کردند.
سایه افکن گفت: رقابت های فرم های مختلف بخش تالو به پایان رسید و تالوکاران برتر مشخص شدند.
وی ادامه داد: در فرم چانگ چوان، زهرا کیانی ،سیده سوگندگلشنی و مهسا دهقانبه ترتیب از استان های اصفهان و خراسان رضوی، فرم نن چوان سپیده شاکریان، زهرا خسروی و آرزو میرزایی از استان های سیستان و بلوچستان، مازندران و قزوین، فرم تای چی چوان مرجان کریمی از اصفهان، حمیده برخور از تهران و زهرا شمسینی از قزوین تالوکاران برتر این دوره از مسابقه ها شدند.
سایه افکن افزود: درفرم نن دائو سپیده شاکریان از سیستان و بلوچستان، آرزو میرزایی از قزوین ، فهیمه حیدری از خراسان رضوی، فرم دائوشو سیده سوگند گلشنی از مازندران، عسل هارونی از تهران و ساناز چراغی از تهران، فرم جین شو زهرا کیانی، مبینا برخور و ریحانه خلیلیان به ترتیب ازاستان های اصفهان و تهران، فرم تای چی جین،
۱-حمیده برخور،مرجان کریمی و زهرا شمسینی از استان های تهران، اصفهان قزوین تالو کارات برتر شدند.
رئیس هیات ووشو البرز ادامه داد: همچنین در فرم گوئن شو، سیده سوگند گلشنی از مازندران، عسل هارونی از تهران، ساناز چراغی از تهران، فرم نن گوئن سپیده شاکریان از سیستان و بلوچستان، آرزو میرزایی از قزوین، زهرا محبوبیان از خوزستان، فرم چیانگ شو مهسابزلو از البرز، فرنازامانی از آذربایجان شرقی و ریحانه خلیلیان ازتهران، تالوکاران برتر رقابت های ووشوی قهرمانی بانوان بزرگسالان کشور شدند.
وی ادامه داد: سانداکاران نیز مبارزات مراحل نخست خود را برگزار و روز دوشنبه نیز پیکارهای نیمه نهایی و فینال را انجام می دهند.
۷۴۱۴/۱۵۳۵خبرنگار:وحیده عسکری**انتشار دهنده:داریوش غفاری

ریاست محترم سبک

تماس با ما

Connet With Us

Contact Us

تهران خیابان مرتضوی

Tel: 0912 1779308

Fax: 021

Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Website: http://www.xingyiquan.ir

JoomShaper